Callan For Kids Tüm Dünya İle Aynı Anda Türkiye’de

Callan Method ailesinin en küçük ve en yeni bireyi Callan for Kids ile çocuklarımız İngilizcede dile geliyor. Callan Method Organisation’ın uzun yıllara dayanan İngilizce konuşma eğitim deneyimi çocuklarımızın pırıl pırıl beyinleri ile buluşuyor. Callan For Kids dünya ile aynı anda Türkiye’de, Deren Koray Dil Okullarımızda.
 
Callan For Kids, anime edilmiş karakter ve çizgilerin desteği ile çocuklarımıza önce İngilizceyi sevdirir, ardından yüksek algılama becerilerini kullanarak tıpkı yeni doğan bir çocuğun kendi anadilini öğrendiği gibi İngilizceyi işiterek öğretir. Canlı ve aktif Callan Method sayesinde sınıftaki genç beyinler, değişik, ilgi çekici ve kısa süreli aktivitelere dahil edilir, bulundukları atmosferden ve Türkçe konuşulan çevreden bilinçli şekilde koparılır, tıpkı dikkatle bir filmi izler gibi tamamen İngilizce bir atmosfere taşınırlar.
 
Bu ortamda sadece İngilizce işitmek ve İngilizce konuşmak vardır. Callan for Kids ile çocuklar, yetişkinlerin aldığı Callan Method’un 4. Stage’e denk gelen bir seviyeye ulaşırlar, gelecekteki yüksek öğretim ve yurtdışı eğitim temellerini bu sayede atmış olurlar.
 

Anlıyorum Ama Konuşamıyorum Sorunu

Tıpkı erişkinler gibi çocuklarımızın İngilizce eğitimlerinde sıkça karşılaştığımız en büyük sorun budur. Anlıyorum ama konuşamıyorum. Ne yazık ki çoğu özel okullar da dahil olmak üzere, İngilizce eğitim sistemlerinin hepsinde küçük bireylerimiz daha küçücük yaşlarda İngilizce gramer kalıpları ile boğuşmak durumunda kalıyorlar. Bir çok ebeveyn de doğal olarak bazı beklentiler içine giriyor. Veliler çocukları için maddi manevi hiç bir yatırımdan geri kalmıyor ancak alınan sonuç çoğu zaman ebeveynleri tatmin etmiyor. Çünkü çocuklarınız İngilizce konuşamıyor, hata yapmaktan çekiniyor, arkadaşları önünde hata yapmaktan adeta korkuyor ve doğal olarak İngilizce eğitim adeta bir fobi noktasına kadar ulaşabiliyor.
 

Callan For Kids Yaz Okulu

Gelin, çocuklarınızın gelecekteki yaşamları için bir yatırım yapın. Onları dünyaca ünlü İngilizce konuşturma uzmanı Callan Method Organisation’ın hazırladığı Callan For Kids İngilizce eğitim metodu ile buluşturun. İster özel okul ister devlet okulu öğrencisi olsun, Callan Method’un eşsiz İngilizce konuşturma becerisini çocuklarımızın pırıl pırıl beyinleri ile buluşturalım ve onları İngilizce konuşturalım. Hata yapma korkularının üstesinden gelelim, özgüven dolu bireyler olarak yetişmelerini ve her zaman rakiplerinin bir adım önünde yer almalarını sağlayalım. Callan Method Organisation tek Türkiye yetkilisi Deren Koray İngilizce Dil Okulları tarafından özenle hazırlanan İngilizce programlarımızla ilgili detaylı bilgileri okullarımızdan alabilirsiniz.
 

Yarının Bireylerini Dünya Standartlarında Yetiştiriyoruz

Callan Method Organisation’un 50 yılın üzerindeki bilgi, birikim ve becerilerin sentezi olarak 2015 yılında tüm dünya ile aynı anda sunulan Callan For Kids, bir çok devlet lisesi ve özel okulun veremediği İngilizce pratik bilgisini çok kısa ve etkin sürede öğrencilerine veriyor ve onları geleceğin dünya vatandaşları olarak yetiştiriyor. Callan for Kids öğrencileri, erken yaşta kazandıkları İngilizce konuşma becerilerini ileri yaşlarda aldıkları eğitimler süresince kullanıyor ve yarına öz güvenle bakan, uluslararası kalite kriterlerine sahip yetişkin bireyler olarak yarının iş dünyasında yerlerini alıyorlar. Callan For Kids çocuklarımızın öncelikli ayrıcalığı ve prestiji olarak ön plana çıkıyor. Yaz okullarımızda ve diğer dönemlerde öğrencilerimize sunduğumuz bu eşsiz İngilizce eğitim metodunu ücretsiz test etmek için dil okullarımızdan hemen bugün randevu alabilirsiniz.