CALLAN METHOD İLE KURUMSAL İNGİLİZCE

Şirketlerle ortak bir noktamız var..

Onlar ekonomiye, biz İngilizceye yaşam veriyoruz…

Avrupa Birliğine entegrasyon süresince artık ikinci bir dilin standart sayıldığı günümüz dünyasında dünyanın ortak dili İngilizceyi konuşturarak öğretiyoruz. Bugüne kadar lise yıllarımızdan beri bıkmadan usanmadan aldığımız uzun süren gramer ağırlıklı eğitim yerine pratik İngilizceyi firma çalışanlarımıza sadece 154 saatte sunuyoruz. Kalan zamanı sizlere bırakıyoruz.

Dünya devlerinin kurumsal İngilizce eğitim tercihi

Dünyanın ortak dili dünya standartlarında artık bizim bölgemizde. İzmir, Denizli, Aydın ve şimdi de İstanbul’daki dil okullarımızda bölgemizin önde gelen sektör ve kamu kurum personel ve yöneticileri, kurumsal İngilizce eğitimimizle kısa sürede İngilizce öğreniyor, İngilizce konuşuyor.

 

Callan Metodun gücüne tanık olun

Dünya sanayi devlerinin kurumsal İngilizce eğitim tercihi Callan Metod ile siz de tanışmak istiyorsanız bizlere bugün ulaşın;

    – Kurumunuzu ziyaret edip sizleri bilgilendirelim,

    – Kurumunuzun gereksinimlerini beraberce saptayalım,

    – Personelin sözel seviye belirleme sınavını yapalım, personelin İngilizce konuşma ve iletişim yeteneklerini tek tek test edelim, yönetime detaylı bir rapor sunalım,

    – Dilerseniz şirketinize özel ücretsiz demo dersleri organize edelim,

    – Dilediğiniz gün – saat ve yoğunlukta ister işyerinizde ister kendi dil okulumuzda gerçek İngilizce eğitimini verelim,

    – Farklı İngilizce seviyelerinde bulunan personeli eğitim sonunda Cambridge Preliminary düzeyine getirip stabil bir yapı oluşturalım, kurumunuzu dünya standartlarına taşıyalım.

Neden dünyanın tercih ettiği bir sistemde İngilizce eğitimi verdiğimizi sizlere de kanıtlayalım.

Zaten başka bir İngilizce eğitim kurumundan mı ders alıyorsunuz?

Bu güzel bir haber. Kişisel İngilizce gelişiminiz için oldukça yararlı bir karar verdiğiniz için tebrikler. Ancak, izninizle sadece 2 soru yöneltmek istiyoruz:

     1- Kaç yıldır bu İngilizce eğitimini alıyorsunuz?

     2- İngilizce konuşabiliyor musunuz?

Bu basit sorulara olumlu yanıt verebiliyor ve memnuniyetinizi açıkça ifade edebiliyorsanız hiçbir sorun yok, ama yönetici ve personeliniz hala “anlıyorum ama hala konuşamıyorum” noktasında ise, daha kaç yıl İngilizce eğitim almayı düşünüyorsunuz?

Kötü eğitim diye bir olay yoktur, ancak verimsiz eğitim vardır. Sonucunda kaybolan zaman, para, boşuna tüketilen enerji, verimsiz kullanılan zamandır. Daha kötüsü “denedim ama olmadı, olmuyor” deyip İngilizceden uzaklaşmaktır. İşte en kötüsü de budur. Çünkü kaybedilen zamanı bir daha kazanmak artık mümkün değildir.

Vakit nakittir !

 

“Time is money” prensibi ile yola çıkan Deren Koray Yabancı Dil Kursları, Londra merkez okulumuzun tüm dünyada başarı ile yürüttüğü 1/4 zamanda İngilizce eğitimi ile dünyanın ortak dili İngilizceyi şirket yönetici ve personeline çok kısa sürede öğretme garantisi veriyor, kısa  zamanda İngilizce öğretiyor, zamandan ve paradan tasarruf sağlıyor. Bugüne kadar alışık olduğunuz yöntem ve müfredatın tamamen dışında, yenilikçi, çok kısa süre içinde İngilizce konuşturmayı başaran özel metodumuz sayesinde şirketlerimiz uluslararası arenada prestij kazanıyor ve yeni iş bağlantılarına yelken açıyor. 1960 yılından beri başta IBM, Fiat, Olivetti, Philips, Honeywell gibi endüstri devleri personellerinin İngilizce eğitimlerinde sadece Callan Metodu seçiyor.

 

Dünya standartları şirketinize geliyor

5 kıtada ve 27 dünya ülkesinde bulunan 400’den fazla Callan Metod okulundan biri olan Deren Koray Yabancı Dil Kursları, akademik çevrelerce en saygın eğitim kurumu olarak kabul gören Cambridge Üniversitesi’nin kriterlerini ülkemize taşıyor. Deren Koray Yabancı Dil Kursları dinamik kadrosu ve profesyonel “corporate” danışmanları ile iş dünyasının yıldızı olan personel ve yöneticilerine bir yıldız daha ekliyor.

Tüm dünyada geçerli sertifika.

Yurtdışından firmanızı ziyarete gelen yönetici ve personel ile sıcak iletişim kurma becerilerini kazandırdığımız bu eğitimimiz sonunda alacağınız sertifika bu başarınızı belgeleyen en önemli belge olarak CV’lerde yer alıyor. İngilizce eğitim modelimiz ve Deren Koray Yabancı Dil Kurslarımız, özellikle yüksek sözlü iletişim becerilerini kazandırdığı için çok kısa sürede bölgemizde faaliyet gösteren firmaların aranılan markası oldu. “Seçkin firmaların seçkin dil okulu” unvanını haklı olarak elinde bulunduran firmamız, şirketler için İngilizce programlarını bölge ekonomimize can veren firmalara sunmaktan mutluluk duyuyor. Dünyaya açılmak isteyen firmaların, dünya standartlarında eğitim veren dünyanın en büyük okullar topluluğuna ait dil okulumuza bekliyor ya da İngilizce eğitimini firmanıza biz getiriyoruz.

 

Yurtdışı elinizin altında

Dilerseniz 1989’dan beri binlerce katılımcısına yurtdışı eğitim kapılarını açan Türk ve İngiliz eğitim danışmanlarının destek ve tavsiyeleri ile başta New York, Londra ve Miami’deki dil okullarımızda dilediğiniz zaman dilediğiniz sürede İngilizce eğitimi alma olanağını sunuyoruz. Hatta dilerseniz kurumsal İngilizce eğitimlerinde başarıya ulaşan yönetici ya da personelinizi yurtdışındaki dil okullarımızla ödüllendiriyoruz. Çeyrek yüzyıldan fazla olan deneyimizle ister İngiliz ailelerin yanında barındırarak pratik yapmalarını sağlıyoruz, isterlerse İngilizce eğitimleri süresince otel ya da yurtlarda konaklama sağlıyoruz.

Türkiye’deki tek öğretmen yetiştirme lisanslı İngilizce dil okulu.

1989 yılından beri Londra merkez okulumuza 2500 ün üzerinde öğrenci gönderen eğitim kurumu kimliği ile Profesyonel Callan Instructor yetiştirme lisansına sahip tek resmi dil okuluyuz. Öğretmenlerimizin eğitim performanslarını düzenli olarak denetler, sık sık öğrenci – okul yönetimi bazlı geribildirim çalışmaları yaparız. Öğretmenlerimizle son gelişmeleri ve güncellemeleri yakından takip eder, kurum içi eğitim çalışmalarını düzenli olarak sürdürürüz. Fotokopilerle değil lisans bedelleri ödenmiş kitap ve mp3’lerle ve tamamı anadili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce dersi veririz. 

İşte bölgemiz iş dünyasında ekonomimize can veren ve İngilizce eğitimlerinde Deren Koray Yabancı Dil Kursları kalite, fark ve disiplini tercih eden seçkin firma ve kamu kuruluşlarımız:

Adalet Bakanlığı Müfettişleri

Ahmet Yar Soğutma

Agrovit Tarım A.Ş.

Ataer Enerji A.Ş.

Avea

Aydem Elektrik Dağıtım Şti.

Bayer Crop Science

Bereket Enerji

Beta Tarım

Bristol-Myers Squibb

Bonfiglioli

BTM

Delphi Esbaş

Deniz Tekstil

Desat Elektrik

Dominos Pizza A.Ş.

Dönmez Debriyaj Sanayii

Dupont Kimya

Eke Tekstil

Elsan Elektrik

Elteksmak

Ermat Motorlu Araçlar

Eyüboğlu Mermer

Forum Çamlık

GlaxoSmithKline

Hürsan Tekstil

ING Bank

İkea Türkiye – Mapa A.Ş.

İzmir Ticaret Odası

Kömürcüoğlu Mermer

LÖHER Asansörleri

Miray İnşaat

Mövenpick Hotel İzmir

Pamukkale Ün. Spor Kompleksi

PFW Havacılık A.Ş.

Philsa A.Ş.

Polisac A.Ş.

Renault Mais A.Ş.

Sanofi Aventis

SFS Dekpaks

Shamrock Tekstil

Sofidel Kağıt

Syngenta

Tan Tekstil

Terbay Makine

Teknosa Akademi

TKDK (Tarım ve Kırsal Kal. Dst. K)

Tümaş Mermer

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Uzay Klima

Klemsan

Orçelik

SGK Müfettişleri

Rüştü Ünsal Polis MYO

İzmir Defterdarlığı

Orkide Yağları

Akzo Nobel Kemipol

Ceva Lojistik TNT

Ege Üni. Tıp Fak. Doktorları

9 Eylül Üni. Tıp Fak. Doktorları

Dr. Oetker

Efes Pilsen

Erpen

Fiat

Honeywell

Hugo Boss

IBM

Devlet Tiyatroları İzmir

Martin Bauer Middle East

Olivetti

Pakmaya

Philips

TCDD

Tchibo

Tepecik Göğüs Hst Hastanesi Dr’ları

Tesco Kipa İzmir

Trakmak New Holland

TRT İzmir

Yeşilyurt Devlet Hastanesi Dr’ları

Callan Metod, İngilizce eğitiminin aynı zamanda matematiğidir. Tüm eğitim boyunca rakamların önemli bir yeri bulunmaktadır. Öğretilen kelime sayısından paragraf sayılarına, 1 dakikada işitilen ortalama kelime sayısından hedef saat sayısına kadar pek çok veriyi başarı grafikleri ve istatistiksel verileri sunma olanağını bizlere sağlar.

Bu sebeple çalıştığımız firmaların IK departmanlarına kursiyerlerimizle ilgili ilerleme süreçleri, İngilizcedeki gelişimleri, devamsızlıkları öğretmenlerimizin öğrencilerimizle ilgili görüş ve önerileri tek tek rapor edilir.

Deren Koray Yabancı Dil Kursları İngilizce dil okulumuz şirket ve kamu kurumlarında çalışan görevlilerin İngilizce eğitimlerini Türkiye değil dünya standartlarında verme misyonu ile hareket eden Ege Bölgesi’nin en seçkin dil okullarından biridir.

Sizleri de aramızda görmek ve Deren Koray Yabancı Dil Kursları profesyonelliği ile gerçek İngilizce eğitimi ile sizleri tanıştırmak istiyoruz.