CALLAN ONLINE – ÇEVRİMİÇİ İNGİLİZCE

İngilizce kursunun disiplin ve verimi,
Çevrimiçi eğitimin esnekliği bu programda buluştu.

Callan Method Online İngilizce Eğitimi,
İngiltere’den sonra şimdi de Türkiye’de,
Callan Method Organisation Onaylı Dil Okullarımızda..

Çalışmayı bırak, konuşmaya başla!

Callan Method Çevrimiçi (Online) İngilizce Dersleri, Deren Koray Yabancı Dil Kursları tarafından ister bulunduğunuz şehre, ister telefonla çevrimiçi sizlere ulaştırılıyor.

 

Callan Method Online İngilizce Eğitimi Çok Pratik!

İngilizce seviyenizi merak mı ediyorsunuz?

Bugün bize telefon ya da e-mail ile ulaşın, hemen İngilizce düzeyinizi telefonda ölçelim,
Sizi yazılı değil, tamamen İngilizce iletişim becerilerinizi ölçen özel bir sistemle İngilizce konuşma kapasitenizi belirleyelim,

Akabinde de tamamen paket ve seviyeyi birlikte belirleyip, size uygun İngilizce eğitim programını sunalım, İster dil kursumuzdan ister İngiltere merkezden İngilizce düzeyinize uygun paketi sizin için seçelim. Çevrimiçi İngilizce öğrenmeye anında başlayın.

Unutmayın. Ne kadar çok İngilizce ders satın alırsanız, o kadar kâra geçer, bizimle İngilizcenizi o kadar çok ilerletirsiniz.

Callan Method öğrencisini kendinden emin bir şekilde İngilizce konuşturur. Dünyanın en popüler İngilizce konuşturma sistemlerinden biridir. 5 Kıta, 23 dünya ülkesi ve 400’den fazla okulda, yılda ortalama 1 milyonun üzerinde öğrencinin İngilizce konuşma eğitimi aldığı eşsiz bir metottur.

 

Callan Method Çevrimiçi İngilizce Dersleri ile

*  İngilizceyi konuşarak çok kısa sürede verimli bir şekilde öğreneceksiniz,
*  Uzun, yorucu, sıkıcı ve bitmek bilmeyen İngilizce gramer eğitimlerinden kurtulacaksınız,
*  İngilizce konuşurken hata yapmaktan artık korkmayacak ve çekinmeyeceksiniz,
*  Kendinize güveniniz gelecek, İngilizce yolculuğuna bizimle başlayacaksınız,
*  Uzun yıllar önce aldınız İngilizce eğitimindeki bilgileri hatırlayacaksınız,
*  Düşünmeden, takılmadan, sorunsuz akıcı şekilde İngilizce konuşacaksınız, dil bariyerini bizimle aşacaksınız,
*  “
Anlıyorum ama konuşamıyorum” sorununu aşacaksınız,
*  Kısa sürede yabancı dil tazminatı alma yönünde emin adımlarla ilerleyeceksiniz,
CV’nize bir yıldız daha ekleyecek, kariyerinizin hakkını bu CV ile vereceksiniz,
*  Yurtdışı ve yurtiçindeki üniversitelere kabul edilmek için ilk adımı Callan Online ile atacaksınız,
*  YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, Proficiency gibi İngilizce baraj sınavlarına Callan’ın zengin kelime haznesi ile gireceksiniz,
*  İngilizce Akademik kaynakları sorunsuz araştıracak ve tarayacaksınız,
*  Akademik çevrelerle sorunsuz İngilizce iletişim kuracaksınız,
*  Hazırlık atlama programı ile üniversitenizin lisans veya ön lisans programına giriş yapabileceksiniz,
*  Yeni pazarlara açılacak, müşterilerinizle kendiniz İngilizce iletişim kuracaksınız,
*  Ürünlerinizi uluslararası firmalara bizzat, aracısız ve tamamen kendi kontrolünüzde pazarlayacaksınız,
*  Personelinizin şirket içi verimini ve eğitim kalitesini İngilizce ile arttıracak, personelinize gereken değeri vereceksiniz,
*  Yurt dışı gezilerinizde yardımsız, tek başınıza İngilizce iletişim kurabilecek, kendi ayaklarınız üzerinde duracaksınız,
*  İngilizceyi olması gereken çok önemli bir yaşam standardı olarak benimseyeceksiniz,
İngilizce konuşturma vaadi ile yıllardır denediğiniz değişik yöntemlere veda edecek, Callan Method’un gücü ile İngilizce konuşacaksınız,
*  “Conversation Club” kavramından kurtulacak, Callan Online’nın gücünü arkanıza alacaksınız.

Her yıl ortalama bir milyondan fazla dünya insanı Callan Method ile İngilizce eğitimi alıyor, ve İngilizce iletişim becerilerini Callan Method ile sağlıyor. Artık siz de, kendinize özel birebir çevrimiçi derslerlerden birini seçerek İngilizce öğrenebilir, Callan Method’un gücüne kendiniz şahit olabilirsiniz.

35 ülkede ortalama 1,1 milyon dünya vatandaşı Callan Metod ile İngilizce öğrendi, öğrenmeye devam ediyor. Eğer onlar başardıysa, siz de başarabilirsiniz. Callan Metod’un ne kadar aktif ve verimli olduğunu tüm dünyadaki öğrencilerimiz gibi bizler de biliyor ve bu eşsiz sistemi dil okullarımız aracılığı ile telefonunuza kadar getiriyoruz.

İngilizce Konuşma

Callan Metod yazılı soru ve cevaplardan oluşan yoğun bir İngilizce eğitim sistemidir. İngilizce konuşmanın doğal kalıplarını öğrenmeniz için İngilizce sorular çok hızlı bir şekilde öğrencilerimize sorulur. İngilizce Callan Eğitmeniniz ise bu İngilizce soruları cevaplamanız için harekete geçmenize yardımcı olur. Biz buna “push & pull” tekniği diyoruz. Bunun gibi 216 değişik nokta öğretmenlerimizce ders sırasında uygulanır.

İngilizce Tekrar

İlk seferde duyduğunuz şeyleri anlayamayabilirsiniz bu son derece doğaldır (Tıpkı bir çocuğun anadilini öğrenme sürecinde olduğu gibi), bu yüzden çalışmalar sürekli olarak tekrar edilir. Ne kadar çok tekrar ederseniz, o kadar kolay anlar ve hatırlarsınız ve bu şekilde İngilizce becerilerinize olan güveniniz artar. Dolayısı ile daha ilk derste, çeviri yapmadan nasıl İngilizce iletişim kuracağınızı bu sayede öğrenmiş olursunuz.

Düzeltme Bölümü

Sabırlı ve arkadaş canlısı olan çevrimiçi Callan İngilizce eğitmenlerimiz; İngilizce telaffuz, İngilizce dil bilgisi ve İngilizce sözcük bilgisi hatalarınızı önce taklit eder, sonra düzeltir ve İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olur. Bu sayede öğrencilerimiz, Callan Metod ile İngilizce konuşmayı doğru ve doğal bir şekilde öğrenir.

Çevrimiçi Dersler

Deren Koray Yabancı Dil Kurslarımızda sadece; Callan Method eğitimini başarı ile bitirmiş ana dili İngilizce olan eğitmenler görev alabilir. Çevrim içi İngilizce derslerimiz sadece bu eğitmenler tarafından verilir. İngilizce öğretmenlerimiz ayrıca tercihinize göre Türkçe bilgisine sahip olabilmektedir.

Çevrimiçi İngilizce dersler 25 dakika sürer. Siz bu süre boyunca sürekli olarak İngilizce konuşur ve İngilizce konuşturulursunuz. Callan Çevrimiçi İngilizce eğitmenleriniz size devamlı olarak destek olur ve İngilizce telaffuz hatalarınızı bire bir, anında düzeltir. Dolayısı ile yanlış telaffuzdan kaynaklı komik hatalara engel olursunuz.

Etkileşimli Uygulamalar

Her ders sonrası dilerseniz “Callan Student Practise Area”da çevrimiçi video yazım dersleri ile dinleme ve yazım becerilerinizi geliştirerek İngilizce öğrenmeye her zaman devam edersiniz. Bunun yanı sıra etkileşimli İngilizce pekiştirme alıştırmaları da yapabilirsiniz.

Dinleme Alıştırmaları

Boş zamanınızda İngilizcenizin pekişmesi için derslerin ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Bu sırada duyduklarınızı tekrar etmeniz oldukça önemlidir. İngilizce derslerin ses kayıtları, İngiltere’de profesyonel bir stüdyo tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede İngilizce sadece dört duvar arasında kalmaz, İngilizceyi hayatınıza entegre edersiniz.

Kurumlar için Callan Metodlu İngilizce Dersi

Kariyer beklentilerinizi “Callan Corporate” programı ve “Callan for Business” eğitimi ile geliştirin. Dünyanın farklı yerlerinde bulunan müşteri ve iş arkadaşlarınızla daha profesyonel ve özgüvenli bir şekilde İngilizce iletişim kurmak için kurumsal İngilizce programımıza kaydolun.

Üç aylık kurumsal İngilizce programımız; Across the board, Black Economy, CEO, Flag up, FYI, Give somebody a head-up, Lay somebody off, Pay somebody upfront, Put somebody through to, Show somebody the ropes, gibi uluslararası iş dünyası jargonlarından oluşan ortalama 700 kurumsal sözcük bilgisi, kurumsal belge ve rapor yazımı ve uluslararası iş dünyasında kullanılan birçok kullanışlı deyim ve ifadeyi kapsar. CFB, Upper Intermediate (Callan 8. Stage ve üstü) öğrencileri için uygundur. Ücretsiz deneme dersine katılmak ister misiniz? Bizlere bugün ulaşın, iş yerinizi sınırlarımız dahilindeyse ziyaret edelim. Ulaşamayacağımız bir lokasyonda yer alıyorsanız sizlere internet ya da telefonla ulaşalım. İngilizce iş dünyasının kapılarını sizler için aralayalım.

İş hayatında ileriye dönük atılımlar yapmak veya firma çalışanlarınızın İngilizce becerilerini geliştirmek mi istiyorsunuz?

Callan for Business’ı neden denemiyorsunuz? Tamamen eğitilmiş, anadili İngilizce eğitmenlerimiz, bire bir ve özel, çevrimiçi iş İngilizcesi dersleri için size üç aylık bir program sunmaya hazırlar.

Siz de bugün Callan Method’un gücünü denemek ve test etmek isterseniz, CMO Onaylı okullarımızdan birine hemen başvurun. Dil okulları yetkilileri sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Sistem Nasıl İşliyor?

1- Başvuru formunu doldurunuz
2- Rezervasyon departmanımızdaki görevlilerimiz sizlere en kısa sürede ulaşırlar
3- İngilizce alt yapınız varsa öğretmenlerimizin uygulayacağı kısa bir teknik ile 1 – 12 Callan seviyeniz saptanır
4- Seviyenize uygun sınıfa öğretmenlerimiz tarafından davet edilir ve ilk dersi ücretsiz alırsınız
5- Kaydolmaya karar verdiğinizde mevcut sınıfta ya da diğer sınıflarımızda İngilizce eğitiminiz başlar

Ayrıntılı Bilgi için: 02324411111
GSM / Whatsapp: 05330351478 ve 05330351479
Skype: info [at] dilokulum.com