Referanslarımız

Referanslarımız başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin önde gelen sanayi ve kamu kuruluşlarında görev alan CEO, üst düzey yönetici ve personelden oluşan katılımcıkitlemiz, bugüne kadar mezun verdiğimiz binlerce Deren Koray Yabancı Dil Kursları – ENGLISH LIFE öğrencimiz, 1989’dan beri kesintisiz Londra’ya götürdüğümüz ve Londra’daki merkez okulumuzda İngilizce dil eğitimi alan öğretmen ve öğrencilerimizdir. Referansımız 27 dünya ülkesinde 400’den fazla okulda Callan Metod’la İngilizce eğitimi alan ortalama 1 milyon dünya öğrencisidir. Callan Metod’la Londra’daki merkez okulumuzda İngilizce eğitimi alan öğrencilerimizin bizlere ilettikleri orijinal mektupları web sitelerimizden okuyabilir ve video görüntülerini ofisimizde izleyebilirsiniz. Deren Koray Group bünyesinde eğitim veren ENGLISH LIFE Deren Koray Yabancı Dil Kursları Türkiye’deki “Official Callan Teacher Trainer” sertifikasyonuna sahip tek lisanslı dil okuludur.

English Life – Callan Method İçin Ne Dediler?

Deren Koray Yabancı Dil Kursları olarak ENGLISH LIFE – Callan Metodun dünya çapında kanıtlanmış İngilizce eğitim başarısını sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Pek çok dil eğitim kurumu pek çok öğrencisinden referans alabilir ve kurslarından ne kadar memnun kaldıklarını bir şekilde belirtebilir. Bizler Deren Koray Yabancı Dil Kursları yöneticileri olarak dil okullarımızda biz ya da öğrencilerimizin olumlu söylemleri yanında, kurumlarımızda eğitim almayı düşünen öğrencilerimizin gözlemlerinin de İngilizce kurs seçimlerinde büyük rol oynayacağını savunuyoruz. Bu nedenle servis sektöründe çalışan yöneticiler olarak, Deren Koray Yabancı Dil Kurslarıbünyesinde İngilizce dersi almaya aday olan tüm arkadaşlarımızın sanki dil okullarımızda kontrat yapmışçasına devam eden İngilizce derslerimizden birine katılarak, interaktif İngilizce konuşma bazlı derslerimizi kendilerinin görmelerini ve deneyimlemelerini arzu ediyoruz. Özetle bizlerin söylemleri ile değil, kendi gözlemleriyle karar vermelerini kursiyerlerimize sağlıyoruz. Bu tıpkı, mutfağının hijyenine, yemeğinin de kalitesine güvenen bir aşçının mekanının müşteri denetimine açması şekliyle algılanmaktadır. Bu nedenle metodumuza ve eğitim kalitemize sonsuz güveniyor, sizleri kendi kurumlarımıza hiç bir ücret ödemeden ve bağlayıcı bir kontrat yapmadan sınıflarımızı sizlere açıyoruz.

İngilizce kurslarımıza henüz başlamış ya da yeni başlayacak olan ve başlangıç (Beginner) seviyesinde bulunan ve temel İngilizceye sahip kursiyerlerimiz, Callan’ın hızlı eğitim metodu sayesinde 200. paragrafa ulaştıklarında görüşlerini yazılı olarak bizlerle paylaşmalarını rica ettik. İşte kursiyerlerimizin hızlı İngilizce eğitim metodumuz hakkında ilettikleri bazı görüşler: (Diğer referans ve orijinal mektupları arşivimizde bulabilirsiniz)

    * Kursa başlamadan önce oldukça fazla endişelerim vardı. Çünkü daha önce çok fazla kurs deneyimim olmuştu ama hala İngilizce konuşamıyorum. Gramer ve okuma becerisine sahiptim ancak konuşamıyordum. Bu da İngilizce bilmiyorum anlamına geliyordu. Ancak bu kursa başladıktan sonra konuşmaya çok kısa sürede başladım, üstelik daha önce televizyonda geçen İngilizce konuşmalara dikkat etmiyorken artık istemeden bu konuşmaları anlayabildiğimi gördüm. Bu da beni memnun etti. Metod gerçekten çok ilginç bir şekilde size kısa sürede İngilizceyi öğretiyor. Kursa her gün gelmek benim için büyük bir keyif haline geldi. Sizlere teşekkür ederim – AYÇA SAYGI – Reiki Öğretmeni (Hafta arası sabah grubu)

    * Öncelikle bir çok kursta İngilizce öğrenmeyi deneyen biri olarak Callan Metod’u şimdiden benimsedim diyebilirim. Kursunuzda dha çok İngilizce konuşuyor ve telaffuz hatalarımı düzeltme şansı buluyorum. Şu an kurun yarısına gelmemize rağmen bir çok konuda eksiklerimi giderdim, özellikle de telaffuzumu. Sınıfın 6 öğrenciden oluşması da çok büyük bir avantaj, dersten bir an bile kopmuyor, her an birimize ansızın soru sorulacağını bildiğimiz için kendimizi sürekli hazır tutuyoruz. Son olarak birkaç söz de Els için. Els bizim İngilizce öğretmenimiz. Kendisine bizim için gösterdiği yoğun çaba ve sabır için çok çok teşekkürler. Bir dahaki sefere görüşlerimi İngilizce yazmak ümidi ile. Bülent ÇAKMAK – İktisat (Hafta sonu grubu)

    * Daha önce hiçbir kursa gitmemiş olduğum için çok şanslıyım. Herşeye sıfırdan sağlam bir temelle başladığıma inanıyorum. Callan Metod sayesinde İngilizce düşünmeyi de öğrendim, konuşma korkumu yenmeyi de.. Artık öğrendiklerimi söylemektenkaçınmıyorum. Şu an rahatlıkla basit cümlelerle değil doğru takı ve kelimelerle yurtdışından gelen herhangi bir telefon görüşmesi yapabiliyorum. Öğretmenimizin de katkısını atlamamak gerekir. Callan Metod’a yüreğini koyarak bize öğretiyor. Kursa mutlaka devam edeceğim. Bize Callan Metod’u sevdirdiği için öğretmenimize teşekkür ederim. Bence bu metod ile herkes İngilizce öğrenebilir. Seda BAYKAL – Kimyager (Hafta sonu grubu)

    * Kurs hakkındaki düşüncelerimden önce kendi durumumu anlatma mın daha doğru olacağı kanaatindeyim. Kurs öncesinde İngilizcenin herhangi bir koşulda bana yardımcı olacağını düşünüyordum. Örneğin bir diyalog ya da tercüme durumunda. İngilizce üzerinde yaptığım küçük bir çalışma ve bir deneme sonucunda bildiklerimin yetersiz olduğunu gördüm. Okuyabiliyor, yazabiliyor, anlayabiliyor ama kesinlikle konuşamıyordum. Kursa başladığım gün yabancı öğretmenler ve metodun içeriği ilgimi çekti. Metodun kısa bir sürede farklı bir sistem ile verildiğini gördüm. Metod ve öğretmenimizin yardımları sayesinde şu an ilk başladığım noktadan itibaren çok şey öğrendiğimiz söyleyebilirim. Bu metod sayesinde hem algılamamın hem de kendime olan güvenimin arttığını ve tereddüt etmeden konuşmaya başladığımı söyleyebilirim. Üstelik artık İngilizce düşüyorum, İngilizce yaşıyorum. Her kesimden kimsenin katılabileceği ve kolaylıkla öğrenebileceği bu metodu kursiyerler severek ve isteyerek takip edeceklerdir. Bu kurs her şekilde denemeye değer. Deneyin ve başarın.. Sloganınız ve düşünceniz bu olmalı. Bunu yapabilirsiniz.. M. PERVER – Bilgisayar Programcılığı (Hafta sonu grubu)

    İtiraf etmeliyim ki başka bir İngilizce kursuna katılmadığım için kıyaslama şansım çok yok ancak burada gerek yöneticiler, gerekse öğretmenimiz işlerini son derece ciddiye alan özverili insanlar. Sistem ise herkesin öğrenebilmesine dönük ve sürekli tekrara dayalı bir sistem. Birey eğer öğrenmek amaçlı gelir ve bir miktar çaba harcar ise eminim sonuç memnuniyet verici olacaktır.H. KOÇ – İşadamı (Hafta arası sabah grubu)

    Bence çok iyi bir metod, siz farkında olmadan size İngilizceyi öğretiyorlar. Çalışmanıza ve çok fazla gayret göstermeniz gerek kalmadan İngilizceyi öğreniyorsunuz. Belirli bir zaman sonra da nesneleri kendi dilinizle değil, İngilizce adlarını söylemeye başlıyorsunuz. Farkında olmadan İngilizce düşünmeye başlıyorsunuz. D. ALTÜRK (Kaptan)

İŞ VE KAMU DÜNYASI DA ENGLISH LIFE’DA

50. yılını kutlayan dünyanın en büyük İngilizce eğitim kurumlarını bünyesinde barındıran Callan School English’in Türkiye operasyonlarını başarı ile yürüten ENGLISH LIFE Deren Koray Yabancı Dil Kursları, dünya devlerinin tercih ettiği hızlı metodu ve anadili İngilizce olan kendi profesyonel kadrosu ile İngilizce eğitiminde fark yaratmaya devam ediyor. Bölge ekonomisine can veren elit sanayi kuruluşlarına ve kamu kurumlarının önde gelen başarılı personeline İngilizceyi 1/4 zamanda öğretiyor ve fark yaratıyoruz. Seviye belirleme, sınıflandırma, istatistiksel raporlama, online kurs takip kontrol sistemlerimiz ve EL-NET otomasyonumuz ile eğitim alan tüm personelin geri bildirim raporlarını kolayca sunabiliyoruz. Kurs süresince Cambridge Üniversitesi standartlarında şirket yönetici, personel, kamu kurum yönetici ve görevlilerine sunduğumuz İngilizce eğitimlerimizi mesleki terminoloji ile destekliyoruz. ENGLISH LIFE Deren Koray Yabancı Dil Kursları ailesine katılan iş ve kamu dünyasının önde gelen referanslarımız ve eğitim sistemimiz için tıklayınız.