İZMİR YABANCI DİL EĞİTİMİ

Kurslarımızın eğitmenleri uzun süredir bizimle birlikte olup, sertifikalı ve yetkin personeldir. İzmir yabancı dil eğitimi kursumuz, nitelikli ve eğitimli eğitmenler ile sistemli bir şekilde faaliyet göstermektedir. İngilizce öğrenmek zaman alan bir iştir ve bunun farkında olan İzmir yabancı dil eğitimi kursumuz, istikrarlı bir eğitim programı ile mükemmel bir eğitim sunar. Kursiyer ile birlikte belirlenen kurs süresi sabittir ve siz istemedikçe değişmez. Eğitim kadromuz, öğrencilerle yakın ve tutkulu ilişkiler geliştirir ve yaptıkları her şeyde onları desteklemek için ellerinden geleni yaparlar.

Kursiyer için yapılan tüm olası taahhütler mümkündür. Fiyat-fayda dengesi nedeniyle kursiyerin bütçesini aşmayan bir fiyat sunmaya çalışır. En kısa sürede en iyi eğitimi vermeyi vaat eden İzmir yabancı dil eğitimi kursumuz, öğrencileri seviyelerine uygun sınıflara yerleştiriyor. Kurs süresince kursta kullanılan kitaplar öğrencilere ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Bu materyaller, eğitmenlerin öğrencilere yüksek düzeyde İngilizce bilgisi sağlayabilmeleri için kapsamlı tutulmaktadır. İzmir yabancı dil eğitimi kursumuz deneyimli öğretmenleri ders yapmaktadır ve sonra öğretmenler öğrencilere ödev verir. Ödev yapmak ve genel tekrar yapmak öğrencinin İngilizce bilgisini olumlu yönde etkiler. Gerçekten İngilizce öğreten deneyimli eğitmenler, öğrencilerin sürekli katılımını sağlar. İzmir yabancı dil eğitimi kursumuzda öğretmenler, İngilizce çok iyi ve birbirine çok iyi anlatılıyor, eğlenceli bir şekilde öğretiyor.

İzmir yabancı dil eğitimi kursumuz geleneksel sistemden farklıdır ve kesinlikle modası geçmiş eğitim yöntemlerini sevmez. Kursumuz kendini kanıtlamış ve günümüz ihtiyaçlarına uyarlanmış bir yaklaşım kullanarak bugüne kadar birçok kişiye İngilizce öğretmiştir. Eğitmenlerimizin önünde İngilizce konuşan öğrenciler, yanlış kelime ile hiçbir zaman sorun yaşamamışlardır. İzmir yabancı dil eğitimi kursumuz ses, projeksiyon ve bilgisayar sistemleri ile donatılmış ve zenginleştirilmiştir. Konular görerek, dinleyerek ve uygulayarak daha kolay öğrenmeleri için öğretilir ve sağlanır. Öğretim elemanlarımız ilgili alanlardan mezun olup, etkili öğretmenler İzmir yabancı dil eğitimi kursumuzun kalitesini artırmaktadır.

Öğrencinin İngilizce bilgi düzeyine göre alacağı eğitimin özellikleri değişebilmektedir. Dil öğrenmek isteyen öğrencilerimiz, hocalarımızla rahatlıkla iletişime geçebilirler. Konuşarak dil öğrenme metodu olan Callan metodu ile sizde kolayca dil öğreneceksiniz.