İzmir’de Almanca Kursu

Kurumumuz ile alakalı detaylı konuları kurum müdürlerimiz, müdür yardımcılarımız ya da yönetici birimlerimizden yüz yüze ya da iletişim aracılığı ile öğrenebilir, web sayfamızdan bilgi talep formu yazarak yetkililerimizin siz müşterilerimizi aramasını dileyebilirsiniz. Kurumumuzda eğitim danışmanı ve sekreter pozisyonun da yetkili olmayan ve öncelik hakkı verilmeyen personel olmamaktadır. Sizlere bilgi sağlayan personellerimiz yetkili birimler olup eğitim zamanınız süresince bulunacağınız istekler de kurum kuralları içerisin de öncelik sahibi birimlerdir.
Kurumumuzdan bilgi sağladığınız da sizler kesin kararınız verene kadar telefon ile bir daha aranmaz, sürekli olarak rahatsız edilmezsiniz. Bizler kurum gidişatımızın tanıtımını sağlar sizlerin isteği boyutunda süreci devam ettiririz. Ticari kaygımız ya da ikna etme yolları ile zorlama çabamız olmadığı için telefonda fiyat bilgisi hakkında fikir alabilirsiniz.

AŞAĞIDA BULUNAN BAŞLIK VE AÇIKLAMALARA BAKARAK ALMANCA KURSLARINDA SÜRECİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİR ŞEKİLDE BİLGİYE SAHİP OLABİLİR, İZMİR ALMANCA KURSLARI İÇERİSİNDE BİZİ FARKLI EDEN DURUMLARIN TESPİTİNİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ

ALMANCA KURSLARIMIZDA GRUP SAYILARIMIZ

Kurumumuzda Almanca programları birebir şekilde özel ders ya da sosyal yaşamda iletişimde olan (iş arkadaşı, okul arkadaşı, vb. gibi) insanlardan oluşturulan 3,4 en fazla 5 kişilik özel gruplarda eğitim sağlanmaktadır.

NEDEN ALMANCA KURSLARIMIZDA 5 KİŞİ ÜZERİNDE GRUP OLUŞTURMUYORUZ?

Almanca eğitimi kişisel çeşitliliklere göre devam eden bir süreçtir. Kursiyerin Almanca derecesi, algı derecesi, hafıza eğilimi, dikkat dağınıklığı durumu, yabancı dil öğrenim becerisi Almanca öğretim durumu için belirleyici durumlardır.
Aynı Almanca derecesinde, yakın algı ve dikkat durumlarına sahip, kaç kişi olabilir? Bu sualin cevabı çok kişi tarafından kabul olacağı üstüne “çok nadirdir”.
Almanca kurslarında 10-15 kişiden oluşan bir sınıfı yapmak düşündüğünüzden daha fazla zordur. 10-15 kişiden oluşan gruplar oluşturulurken kursiyerlerin algı durumu, dikkat dağınıklık derecesi, hafıza eğilimi önemsenmeden, Almanca öğreticisini tanıma fırsatı olmadan farklı derecelere sahip insanlar aynı gruplara girebilmektedir; tüketici hakları kanununa karşı olmasına rağmen cayma hakkı olmayan sözleşmeler verilmektedir. Aksi durum da Almanca kurslarında grup oluşumu zordur. Bu eğitim düzeninin okul eğitimlerinden neredeyse hiçbir farkı olmamaktadır.