İNGİLİZCE KURSU

Deren Koray İngilizce Kursu ile ingilizceyi geleneksel metodların yanında Callan metodu ile öğrenerek (kelime listeleri, gramer, kurallar vb. ezberleyerek) değil, canlı derslerde alanında uzman öğretmenlerle konuşarak ve etkileşim kurarak öğrenirsiniz. Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar hangi seviyede olursanız olun, Callan metod kitaplarımız, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, İspanyolca ve hatta çocuklar için igilizce dahil tüm seviyeler için eğitim programlarımız ile kurs boyunca sadece İngilizce konuşacak ve dinleyeceksiniz.

Callan yöntemi, yeni kelime bilgisi, dil bilgisi, sistematik tekrar, sürekli ve anında düzeltme öğretmek için planlanmıştır. Eğitimimiz, tam bir güvenle ve çeviriye ihtiyaç duymadan İngilizce’yi akıcı hale getirme yeteneğini geliştirmek için tasarlanmıştır. Callan yöntemini kullanarak, online eğitim kurslarımızda eğitmeninizle konuşarak ve etkileşim kurarak öğrenirsiniz. Bu nedenle dinleme, konuşma, okuma ve yazma (dikte) bölümleri sayesinde tüm becerileriniz her derste önemli ölçüde gelişecektir.

Deren Koray İngilizce Kursunda dersler kısa, yoğun ve hızlıdır, bu nedenle yoğun programınıza kolayca uyarlar. Dersin her dakikası İngilizceyi etkin ve aktif bir şekilde öğrenmek için harcanır. Bu nedenle Callan yöntemi sadece hızlı ve eğlenceli değil, aynı zamanda etkilidir. Deren Koray İngilizce Kursu ile her zaman, her yerde İngilizcenizi çevrimiçi olarak istediğiniz ölçüde geliştirebilirsiniz.

Konuşma

Callan yöntemi, soru-cevap formatında yazılmış yoğun bir sözlü eğitimden oluşur. Öğretmen ilk dersten itibaren İngilizceyi doğal bir hızda konuşur ve doğru tekniklerle akıcı bir şekilde konuşmanıza destek olur, böylece anadili İngilizce olan kişileri anlayabilir ve çeviri yapmadan doğal bir şekilde konuşmayı öğrenebilirsiniz. Diğer tüm dil becerileri (kelime bilgisi, dilbilgisi, dinleme, okuma ve hatta yazma) konuşarak uygulandığından, çevrimiçi platformlarla mükemmel bir şekilde uyumludur ve akıcı İngilizce konuşmak isteyenler için idealdir.

Düzeltme

Eğitmenlerimiz her zaman telaffuz, dil bilgisi ve kelime hatalarınızı düzeltmenize yardımcı olacaktır. Sonuç olarak dili doğru, anlaşılır, doğal ve akıcı bir şekilde kullanabileceksiniz. Güler yüzlü ve sabırlı eğitmenlerimiz, konuşurken dil becerilerinizi geliştirmenize ve iyi kullanım alışkanlıkları oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Tekrar

Ne kadar çok tekrar ederseniz, o kadar iyi hatırlar ve anlarsınız. İlk seferde her şeyi anlayamama veya hatırlayamama konusunda endişelenmenize gerek yok. Açıkça öğrenene ve yeni kelimeleri ve ifadeleri kolayca anlayıp söyleyebilene kadar Callan yöntemini tekrarlayın.

Sizde İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenebileceğiniz bir İngilizce kursu arıyorsanız bize başvurabilirsiniz.