GARANTİLİ İNGİLİZCE

1989 yılından bu yana Londra’da binlerce öğrenciye sunduğumuz Deren Koray yabancı dil kursları ile garantili İngilizce eğitimi Türk öğrencilerimize sunuyoruz. İngilizce ile ilgili bildiğiniz, öğrendiğiniz tüm tabularınızı yıkıyoruz. İzmir ve Denizli şubelerimiz size özgün, etkili ve hızlı konuşulan İngilizce eğitimini garantili olarak vermektedir.

Yorucu, sıkıcı, ısrarcı ve sıkıcı dil bilgisi eğitimi yerine 5 kıta, 27 ülke ve dünya çapında 450’den fazla okulda ortalama 1 milyon İngilizce öğrencisinin tercih ettiği Londra merkezli Callan metodunu siz değerli kursiyerlerimize sunuyoruz. Biz farklıyız, tamamen İngilizce eğitim veriyoruz. Ana dili İngilizce olan profesyonel Callan Method öğretmenleri ile eğitim veriyoruz. Sessiz yazma etkinlikleri, gereksiz İngilizce gramer kalıpları ve etkinlikleriyle zamanınızı boşa harcamıyoruz, İngilizce’yi kelimenin tam anlamıyla konuşmanıza izin veriyoruz.

Sadece mevcut İngilizcenizle konuşmanıza izin vermiyoruz, konuşmanıza izin vererek size İngilizceyi hiç bilmediğiniz şekilde öğretiyoruz. Bu metod daha önce binlerce öğrenciye uygulandı. Zaten metodun doğal olduğu oldukça ortada. Bir bebeğin dil öğrenme sürecine bakın! Eline kağıt kalem alıp mı öğreniyor yoksa dinleyerek ve konuşmaya çalışarak mı. İşte Deren Koray yabancı dil kursları ile garantili İngilizce tamda bunu yapmaktadır. İngilizce eğitim sistemimize sonsuz güveniyoruz. Sizleri gereksiz kalıpları yıkıp İngilizce konuşturmak bizim işimiz. Biz sözlü İngilizce seviye belirleme sınavlarımızda bile size İngilizce öğretecek bir kurumuz. Deren Koray yabancı dil kursları ile garantili İngilizce işte tam bu noktada devreye giriyor. Kursumuzda başarısız olduğunuz taktirde o İngilizce seviyesindeki dersleri ücretsiz veriyoruz.

İngiltere’den orijinal Callan ders kitaplarını ve sesli materyalleri kullanarak İngilizce öğretiyoruz. Ortalama 8 kişilik sınıf mevcudu ile maksimum 12 öğrenciye İngilizce eğitimini garantili olarak veriyoruz. Çünkü konuşma pratiği yapan bir kurs olarak ne kadar fazla söz sırası gelirse o kadar İngilizcenizi geliştireceğinizin farkındayız. Standart müfredatlarda asla yer alan ‘Konuşma Kulübü’ etkinlikleri ile İngizlizce konuşmanızı bir tık ileri taşıyoruz.

Bunun yanında başta YDS olmak üzere sınava yönelik derslerimizde mevcuttur. Deren Koray yabancı dil kursları ile garantili İngilizce hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize başvurun.