İZMİR DİL OKULU

Deren Koray İzmir Dil Okulu İzmir’de faaliyet gösteren diğer kurslarla kıyaslandığında İzmir dil okulu ailesi içinde en deneyimli kurum olduğu göze çarpacaktır. Her yaş grubu için ayrı programları olan İzmir dil okulu, İzmir’deki en iyi dil programları araştırmasında öne çıkıyor. Kendi eğitimimiz veya çocuklarımızın eğitimi için diğer tüm derslerde olduğu gibi bu konuda da en iyi olmak istiyoruz. Ne yazık ki ülkemizdeki örgün eğitim, çocuklarımızın veya kendimizin yeterli yabancı dil yeterliliğine ulaşması için yeterli değildir. Çocuklarımızın her zaman yeterli yabancı dil edinmesini istiyorsak, ikinci veya üçüncü bir yabancı dil öğrenmelerini istesek de, bunu ancak iyi donanımlı bir içerik ve biçimlendirici öğretmenlerle iyi bir yabancı dil müfredatı ile başarabiliriz.

İzmir dil okulu İzmir’de iyi olabilmek için aynı sınıftaki öğrencilerin aynı bilgi ve eğitim düzeyine dayalı bir uzmanlık programının geliştirilmesi gerektiği söylenebilir. Örneğin, üniversite öğrencileri ilköğretim düzeyinde İngilizce olabilirken, ortaokul öğrencileri ilköğretim düzeyinde olabilir. İki farklı yaş grubundan ve dolayısıyla iki farklı bilgiye sahip olan öğrencilerin aynı içerikle hedeflenen yabancı dil düzeyine ulaşmaları pek olası değildir. Bu anlamda İzmir’deki en iyi yabancı dil kurslarının fiyatları sunulan kurslara göre değişiklik gösterecektir. İzmir dil okulu kurslarının araştırılmasında yukarıdaki konulara özel önem verildiğini belirtmek önemlidir. Deren Koray İzmir Dil Okulu bu anlamda öne çıkmakta ve her yaştan öğrenciye ayrı programlar sunmaktadır.

CALLAN METODU İLE İNGİLİZCE ÖĞRETİYORUZ

Deren Koray İzmir Dil Okulu rakiplerinden ayrılan en önemli özelliği yabancı dili grammer ezberleterek, sadece kağıttan kelime çalışarak öğretmemesidir. Deren Koray İzmir Dil Okulu yabancı dil öğretirken Callan Metodu ile kursiyerlerine İngilizce öğretir. Callan yönteminin en önemli özelliği İngilizceyi tıpkı çocukların öğrendiği gibi konuşarak öğrenmektir. Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan bu yöntem ile İngilizce 4 kat hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Konuşarak ve dinleyerek öğrenmek dünyanın en kolay ve en doğal yabancı dil öğrenme biçimidir. Deren Koray İzmir Dil Okulunun uzman eğitmenleri ile birlikte sizde özlediğiniz başarıya kavuşacaksınız.